TÜRKÇEDEN SORU KAÇMAZ!  
   
Üye Girişi Şifremi Unuttum
ANASAYFA YGS TÜRKÇE KONULARI SINAVLAR BİLGİ YARIŞMASI  
ÜYE OL
Gizlilik ve Güvenlik

KULLANICI; üyelik ve iletişim için gerekli tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak belirtmelidir. 

Bu bilgilerin doğru olmamasından veya eksik olmasından dolayı doğabilecek zararlardan KULLANICI sorumludur, Dersimiz Türkçe.com’un bu konuda hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi böyle bir durumda sözleşmeyi tek taraflı olarak hiçbir tazminat ödemeden feshetme hakkı da saklıdır.

KULLANICI’ya ait bilgiler Dersimiz Türkçe.com bünyesinde güvenli olarak kayıt altında tutulacaktır. 

KULLANICI’nın Dersimiz Türkçe.com’a ait internet adresinden yapmış olduğu başvurularda girmiş olduğu bilgiler diğer KULLANICI’lar tarafından görüntülenemez. Söz konusu bilgiler, Dersimiz Türkçe.com ya da anlaşmalı kurumlar tarafından ürün tanıtımı ve promosyonu amacıyla kullanılabilir. 

KULLANICI’nın onayı dışında ya da yasal bir zorunluluk altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ya da kuruluşla (anlaşmalı kurum ve kuruluşlar hariç) paylaşılmaz. 

KULLANICI’ya ait bu bilgiler sadece gerekli yetki ve yasal düzenlemeler altında açıklanabilir. Gizlilik politikası içerisinde yer alan bu taahhütler sadece hizmetin sunulduğu Dersimiz Türkçe.com’a ait internet adresi içerisinde geçerlidir.

KULLANICI’ya ait verilerin üçüncü kişilerce ele geçirilmesinden dolayı doğabilecek zararlardan Edebiyat Seminerleri.com kesinlikle sorumlu değildir. KULLANICI, şifresinin gizli kalması için gerekli dikkat ve özeni göstermek zorundadır. 

KULLANICI, herhangi bir üçüncü şahsa şifresini açıklaması veya kullandırması halinde doğabilecek zararlardan bizzat sorumludur, Dersimiz Türkçe.com’un bu konuda herhangi bir sorumluluğu hiçbir şekilde bulunmamaktadır. 

KULLANICI, şifresini paylaştığında ya da içeriği toplu alanlarda (sınıf, konferans salonu vs)  gösterime sunduğunda sözleşmesi tek taraflı olarak iptal edilir. Ayrıca kullanım haklarının ihlaline ve Dersimiz Türkçe.com’un telif haklarına dayanarak kullanıcı hakkında gerekli hukuki süreç başlatılır.

Ana Sayfa Kullanım Koşulları Gizlilik ve Güvenlik Uyumluluk Yasal Uyarı Kurumsal Üyelik İletişim