TÜRKÇEDEN SORU KAÇMAZ!  
   
Üye Girişi Şifremi Unuttum
ANASAYFA YGS TÜRKÇE KONULARI SINAVLAR BİLGİ YARIŞMASI  
ÜYE OL
LYS Edebiyata Hafıza Teknikleriyle Kolayca Hazırlanın!
Hafıza Teknikleriyle LYS Edebiyat 

Değerli Öğrencilerimiz,

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin sayısı her geçen yıl artıyor. Bu durum nedeniyle aranızdaki rekabet de artıyor. Özellikle son yıllarda öğrenciler, yepyeni öğrenme metotları sayesinde bilgiyi etkili ve verimli kullanmayı öğrenerek rakiplerinin bir adım önüne geçmeye çalışıyorlar.

“Hafıza teknikleri” adı verilen yöntem; son birkaç yıl içinde yüzbinlerce öğrencinin tercih ettiği, oldukça etkili, bilimsel bir öğrenme yöntemi. Konuyla ilgili yapılan araştırmalar hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz: http://www.edebiyatsemineri.com/Article/Read/42

Bu yöntemi kullanarak eğitim veren Edebiyat Seminerleri adlı uzaktan eğitim platformumuz, binlerce öğrenci ve öğretmen tarafından tercih edilmekte. Hafıza teknikleriyle edebiyat eğitimini internet üzerinden veren Türkiye’nin ilk eğitim platformu olma özelliğine sahip olan Edebiyat Seminerleri, LYS edebiyat için özenle hazırlanmış yüzlerce videoyu öğrencilerine sunuyor. İçinde toplam 30 saatlik bir eğitim bulunan sitemiz, öğrencilere bu içerikleri sınırsız izleyebilme imkânı da veriyor.

Hafıza teknikleriyle hazırlanmış edebiyat videoları örneklerini buradan izleyebilirsiniz: http://www.edebiyatsemineri.com/Article/Read/41

 Edebiyat Seminerleri’ne ücretsiz üyelik oluşturmak da mümkün. Siteye ücretsiz üyelik oluşturan öğrenciler 1500 soruluk bir edebiyat soru bankasına sahip olabiliyorlar. 

Edebiyat Seminerleri'nin LYS Edebiyat'a hazırlanan öğrencilerimize çok büyük katkılar sağlayacağına eminiz. Hepinize iyi çalışmalar ve başarılar dileriz.

http://www.edebiyatsemineri.com/LYS Edebiyata Hafıza Teknikleriyle Kolayca Hazırlanın!
8.11.2014
YGS'ye Nasıl Hazırlanmalı? Koç Hukuku Kazanan Öğrencimizden Tavsiyeler.
8.11.2014
Puan Hesaplamanın ve Tercih Yapmanın En Pratik Yolu!
8.11.2014
2013 YGS Türkçe Testi'nin Konu Dağılımı
7.11.2014
Ana Sayfa Kullanım Koşulları Gizlilik ve Güvenlik Uyumluluk Yasal Uyarı Kurumsal Üyelik İletişim