TÜRKÇEDEN SORU KAÇMAZ!  
   
Üye Girişi Şifremi Unuttum
ANASAYFA YGS TÜRKÇE KONULARI SINAVLAR BİLGİ YARIŞMASI  
ÜYE OL
Puan Hesaplamanın ve Tercih Yapmanın En Pratik Yolu!
Değerli Öğrencilerimiz,

YGS öncesinde girdiğiniz denemelerde yaptığınız netlere göre puanınızı hesaplayarak içinde bulunduğunuz durumu, önceki yılın puanlarıyla kıyaslamak hepinizin önemli ihtiyaçlarından biridir. Bir önceki yılın öğrencilerine ait verilerle oluşturulmuş bir puan hesaplama motoruna sahip olan Tercih Listem.com sayesinde artık denemelerden sonra puanlarınızı olabildiğince doğru bir şekilde hesaplayabileceksiniz.

Ayrıca en az içinde bulunduğunuz sınava hazırlık süreci kadar önemli bir süreç olan tercih sürecinde de Tercih Listem sizlere yardımcı olacak ve tercih sürecini sağlıklı bir şekilde atlatmanızı sağlayacaktır.

Sizlerin ve uzman rehber öğretmenlerin beklentileri araştırılarak yapılmış bu tercih robotu çok seveceğinizi düşündüğümüz pek çok özelliğe sahip. 

Öncelikle kolay kullanım ön planda tutularak hazırlanmış bir tercih robotu olduğunu söylemeliyiz. Kafa karıştıracak gereksiz hiçbir şeye sitede yer verilmemiş. Bu sade tasarım eminiz ki sizlerin de çok beğenisini kazanacak.

Sitenin üyelik gerektirmeden çalışması da kullanışlılığı artıran bir özellik. Ayrıca tercih listenizi isterseniz yazıcıdan çıktı alabiliyorsunuz, isterseniz PDF formatına çevirip bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz, isterseniz de Facebook ya da Twitter gibi sosyal paylaşım ağlarında arkadaşlarınızla paylaşıp onların görüşlerini alabiliyorsunuz.

Tercih Listem.com'un tercih sürecinizde en büyük yardımcınızın olacağını düşünüyoruz. Hepinize iyi çalışmalar dileriz.

www.tercihlistem.com
LYS Edebiyata Hafıza Teknikleriyle Kolayca Hazırlanın!
8.11.2014
YGS'ye Nasıl Hazırlanmalı? Koç Hukuku Kazanan Öğrencimizden Tavsiyeler.
8.11.2014
Puan Hesaplamanın ve Tercih Yapmanın En Pratik Yolu!
8.11.2014
2013 YGS Türkçe Testi'nin Konu Dağılımı
7.11.2014
Ana Sayfa Kullanım Koşulları Gizlilik ve Güvenlik Uyumluluk Yasal Uyarı Kurumsal Üyelik İletişim